"Uczennica z Rumi mistrzynią świata w windsurfingu" podaje gwe24.pl

2022-11-09

Jak podaje portal powiatu wejherowskiego gwe24.pl na Cyprze odbyły się Mistrzostwa Świata w Windsurfingu. W klasie młodzieżowej Techno293 wzięło udział 250 zawodniczek i zawodników z 22 krajów, a wśród nich dziewięcioosobowa reprezentacja Polski z rumianką - uczennicą klasy VI Podstawowej Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.:"Polskę na Mistrzostwach Świata w Windsurfingu na Cyprze reprezentowała dziewięcioosobowa reprezentacja, która zdobyła 4 medale. Wszystkie przypadły w udziale zawodnikom Sopockiego Klubu Żeglarskiego, a Mistrzynią Świata do lat 13 została Michelle Urzykowski, uczennica klasy VIa w Podstawowej Ekologicznej Szkole Społecznej w Rumi.

W klasyfikacji generalnej, czyli uwzględniającej także chłopców, Michelle zajęła 4. miejsce. Brąz w tej samej kategorii zdobyła Oliwia Mroczkowska z sopockiego klubu, a wicemistrzem świata chłopców został Jan Serafiński-Melsztyński. Z kolei w rywalizacji 17-latek brąz wywalczyła Linda Falkiewicz.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Uczennica z Rumi mistrzynią świata w windsurfingu! - gwe24.pl Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z gwe24.pl

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport   #