"Piąta wygrana z rzędu Gryfa" podaje gwe24.pl

2022-10-17

Z informacji, którą podaje portal powiatu wejherowskiego gwe24.pl 13. kolejka w pomorskiej IV lidze nie była pechowa dla piłkarzy WKS Gryfa Wejherowo. Żółto-czarni na wyjeździe pokonali Wierzycę Pelplin i było to piąte zwycięstwo z rzędu wejherowian. Zakończyła się za to znakomita passa Wikędu Luzino – 13. spotkań bez przegranej. W minionej serii luzinianie przegrali w Gdyni z rezerwami Arki 3:4. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.:"12. zwycięstw i 1. remis – z takim bilansem spotkań do starcia z Arką II Gdynia przystępował lider pomorskiej IV ligi Wikęd Luzino. Mecz źle zaczął się dla podopiecznych trenera Macieja Plińskiego, bo Arka po niespełna 10. minutach prowadziła już 2:0. A na przerwę Gdynianie schodzili przy wyniki 3:0. Wikęd nie schował głowy w piach i po zmianie stron ruszył do odrabiania strat. W 61. min. tablica wyników pokazywała już 3:3 po dwóch trafieniach Mateusza Dąbrowskiego (w tym z rzutu karnego) oraz Krystiana Opłatkowskiego. Niestety, dla luzinian gospodarze kilka minut później zdołali zadać jeszcze jeden cios i ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem gdynian 4:3.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Piąta wygrana z rzędu Gryfa. Gola zdobył m.in. wychowanek. Wikęd z pierwszą porażką - gwe24.pl Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z gwe24.pl

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport   #