"Konsultacje społeczne w sprawie przygotowania inwestycji pn.: „Przebudowa ul. Dworskiej w Gościcinie wraz z zjazdami oraz przebudową ciągów pieszych’’" podaje Gmina Wejherowo

2023-03-23

Jak podaje strona internetowa Gmina Wejherowo, POLDUKT PROJEKT SP. Z O.O. oraz Urząd Gminy Wejherowo zapraszają mieszkańców na konsultacje społeczne w sprawie przygotowania inwestycji pn.: „Przebudowa ul. Dworskiej w Gościcinie wraz z zjazdami oraz przebudową ciągów pieszych’’. W swoim artykule strona pisze:

Cyt.:"Projektanci i przedstawiciele inwestora spotkają się z mieszkańcami w dniu 03.04.2023 r. (poniedziałek) o godz. 17:00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Gościcinie ul. Drzewiarza 22.

Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone w celu zapoznania społeczności lokalnej z planowaną inwestycją.

Głównym celem konsultacji społecznych jest poinformowanie społeczności lokalnej o planowanym przedsięwzięciu wraz z jego prezentacją oraz stworzenie mieszkańcom możliwości zgłoszenia ewentualnych uwag do prac projektowych. Po przeanalizowaniu wszystkich wniosków mieszkańców zespół projektowy wprowadzi możliwe korekty rozwiązań projektowych.(…)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Konsultacje Społeczne dot. „Przebudowy ul. Dworskiej w Gościcinie wraz z zjazdami oraz przebudową ciągów pieszych ” – Gmina Wejherowo (ugwejherowo.pl) Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z Gmina Wejherowo

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #finanse   #turystyka   #transport