"Boxing Team Chojnice najlepszy na Pomorzu i piąty w Polsce" podaje weekendfm.pl

2023-01-03

Z informacji, którą podaje stacja radiowa weekendfm.pl w klasyfikacji wszystkich klubów bokserskich na rok 2022 uplasował się na 5. miejscu w Polsce. Uznanie zdobyła także gala "Chojnicki Boxing Show" zorganizowana z okazji XV-lecia klubu. W swoim artykule stacja pisze:

Cyt.:"W ubiegłym roku było trzecie miejsce w Polsce, w tym roku jest piąte. No i niezmiennie - pierwsze na Pomorzu. Boxing Team Chojnice utrzymał się w czołówce rankingu Systemu Sportu Młodzieżowego, opracowywanej corocznie przez Zespół Metodyczny Instytutu Sportu w Warszawie. Chojniccy pięściarze zdobyli w ubiegłym roku 10 medali Mistrzostw Polski w Boksie w różnych kategoriach wiekowych: trzy złote, pięć srebrnych i dwa brązowe.

- Kolejne powody do dumy, bo jeżeli zajmujemy 1. miejsce, to nic innego nam nie pozostaje, jak tylko się cieszyć i bronić tego 1. miejsca. Jest to wielka zawsze radość, jeżeli te tytuły doprowadzą do tego, że jesteśmy najlepszym klubem na Pomorzu. Mam nadzieję, że kiedyś stanie się też tak, że będziemy najlepszym klubem w Polsce.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Weekend FM Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z weekendfm.pl

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport