"Pięć pucharów podopiecznych Zaborowskiego na Polish Open 2022" podaje kartuzy.info

2022-12-14

Jak podaje portal powiatu kartuskiego kartuzy.info w miniony weekend w Zamku Janów Podlaski odbył się międzynarodowy Puchar Polski w kickboxingu, w którym zawodnicy Zaborowskiego zgarnęli pięć pucharów! Polish Open skupił reprezentantów Izraela, Czech, Litwy , Łotwy, Ukrainy oraz gospodarzy Polski. Na listach startowych zgłosiło się 400 zawodników z 88 klubów. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.:"W zawodach uczestniczyła 15-osobowa drużyna Rebelii Kartuzy prowadzona przez Patryka Zaborowskiego. Ekipa przywiozła na Kaszuby aż pięć pucharów! Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach zostali: Mateusz Zając wygrywając rywalizację w 57 kg kadet młodszy. Złoto również w kadetach wygrał Nikodem Wilczewski, tryumfując po czterech walkach w 63 kg kadetów starszych.

Reprezentanci grupy wiekowej junior także zainkasowali dwa złote krążki za sprawą Margarety Kąkol i Kamila Kąkol. Jedyna złota medalistka selekcjonera Rebelii wygrała w limicie 65 kg full-contact juniorek, natomiast Kamil nie pozostawił złudzeń zawodnikom w kategorii 79 kg kick-light. Swój największy sukces świętował podczas Pucharu Piotr Stenka, który okazał się bezkonkurencyjny w seniorskiej formule K-1 do 86 kilogramów.

O krok od złota znalazła się Emilia-Gruchała Węsierska która w finale 52 kg K-1 juniorek uległa reprezentantce Nowego Sącza. Z brązowymi krążkami wrócili kadeci Kick-light ,Karolina Szymichowska 65 kg i Błażej Pepliński 57 kg. Juniorski brąz dorzucił Robert Fierka w 79 kg Kl. W wadze ciężkiej K-1 na trzecim miejscu stanął senior Arkadiusz Górski, podobnie jak Mikołaj Zygan w 79 kg Kick-light seniorów.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Pięć pucharów podopiecznych Zaborowskiego na Polish Open 2022 | Kartuzy.info Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z kartuzy.info

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport