"Remis 2:2 w pierwszym tej zimy sparingu Chojniczanki" podaje weekendfm.pl

2022-12-11

Pierwszy mecz Chojniczanki tej zimy zakończył się remisem 2:2 podaje weekendfm.pl. Wczoraj (10 grudnia) podopieczni Krzysztofa Brede zmierzyli się na Narodowym Stadionie Rugby z innym zawodnikiem Premier League Arką Gdynia. W swoim artykule radio pisze:

Cyt.:"Wszystkie bramki padły przed przerwą. Gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Mateusz Stępień. Wyrównał Tomasz Mikołajczak, a kilka minut później drugiego gola dla chojniczan strzelił Robert Janicki. Wynik meczu kontrolnego ustalił Omran Haydary.

No przede wszystkim to, co zaplanowaliśmy, to, co trenowaliśmy, to zawodnicy realizowali. To jest dla mnie najistotniejsze. Określiliśmy zadania na ten mecz. I muszę popatrzeć na ten mecz na spokojnie i przeanalizować. Ale ogólnie patrząc na to, to bardzo wiele elementów, które doskonaliliśmy i wprowadzaliśmy to zrealizowaliśmy.

Mówi po meczu trener Chojniczanki Krzysztof Brede.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Weekend FM Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z weekendfm.pl

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport