"Relacja z Mistrzostw Gminy Władysławowo w Strzelectwie" podaje Gmina Władysławowo

2022-11-28

Z informacji, którą podaje oficjalny profil Gminy Władysławowo w strzelnicy Klubu Sportowego "Grot" w Pucku odbyły się Mistrzostwa Gminy Władysławowo w Strzelectwie. W zawodach wzięło udział ponad 20 mieszkańców naszej gminy. W swoim artykule profil pisze:

Cyt.:"Strzelano z karabinku M4-22. Każdy z uczestników przed oddaniem dziesięciu strzałów zapoznał się z zasadami korzystania ze strzelnicy. Prowadzono dwie klasyfikacje: open kobiet oraz open mężczyzn.

W rywalizacji kobiet zwyciężyła Anna Janowicz z Cetniewa zdobywając 44 punkty .Drugie miejsce zajęła Magdalena Oberzig-Zasada z Hallerowa (41 punktów). Na trzecim stopniu podium stanęła Jolanta Szczypior z Szotlandu (41 punktów).

W kategorii mężczyzn zdecydowane zwycięstwo odniósł Damian Buczkowski z Cetniewa (56 punktów). Na drugiej pozycji sklasyfikowany został Jan Oreszke z Karwi (29 punktów). Trzecie miejsce zajął Andrzej Szczypior z Szotlandu (28 punktów).

Uczestnicy, którzy stanęli na podium otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Gmina Władysławowo | Władysławowo | Facebook Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z Gmina Władysławowo

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport