"KS Kościerzyna przegrywa z AZS Poznań" podaje koscierski.info

2022-11-20

Jak podaje portal powiatu kościerskiego koscierski.info nie brakowało dramaturgii w ostatnim meczu szczypiornistek KS Kościerzyna, które we własnej hali podejmowały drużynę AL-KO AZS Poznań. Podopieczne Dariusza Męczykowskiego po niezwykle zaciętej walce musiały uznać wyższość rywalek. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.:"Pomimo trapiących zespół z Kościerzyny kontuzji, dwa ostatnie spotkania ekipa Dariusza Męczykowskiego rozstrzygnęła na swoją korzyść. Przypomnijmy, że obydwa mecze były rozgrywane na wyjeździe. Drużyna KS Kościerzyna pokonała najpierw MKS Brodnicę 31:30, a później nie dała szans Jutrzence Płock, pokonując ją zdecydowanie 34:29.

Z pewnością w starciu przed własną publicznością z AZS-em Poznań kościerzynianki chciały podtrzymać zwycięską pasję.

Już początek spotkania pokazał, że poznanianki przyjechały do hali w Nowej Karczmie po komplet punktów. Wykorzystując błędy rywalek szybko wyszły na prowadzenie 3:0. Gospodynie szybko się jednak otrząsnęły z chwilowego letargu i doprowadziły wkrótce do stanu 4:4. Od 10 minuty zawodów rozpoczęła się niezwykle wyrównana walka, jednak w miarę upływu czasu miejscowy zespół zaczął wypracowywać przewagę, która w 20 minucie wyniosła cztery bramki. Ostatecznie pierwsza odsłona zakończyła się wygraną KS Kościerzyna 15:13.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie KS Kościerzyna przegrywa z AZS Poznań po niezwykle dramatycznym meczu | Koscierski.info Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z koscierski.info

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport