"Pierwsze zwycięstwo Wdy w tym sezonie" podaje koscierski.info

2022-09-19

Jak podaje portal internetowy koscierski.info Wda Lipusz przełamała fatalna passę sześciu porażek z rzędu pokonując w siódmej kolejce Centrum Pelplin. Komplet punktów zgarnęła również Gwiazda Karsin. Najsłabiej poszło KS Skorzewo, które w wyjazdowym meczu musiało uznać wyższość rywali. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.:"W ramach siódmej kolejki spotkań w klasie okręgowej Wda Lipusz podejmowała przed własną publicznością Centrum Pelplin. Warto w tym miejscu wspomnieć, że do tego meczu zespół z Lipusza miał na swoim koncie 0 punktów. Początek zawodów mógł wskazywać, że to spotkanie nie będzie przełomowym, a kibicom Wdy na pierwsze punkty w tym sezonie przyjdzie jeszcze poczekać.

W 22 minucie goście wyszli na prowadzenie, a miejscowi mimo starań nie byli w stanie doprowadzić do remisu w pierwszej części meczu. Sytuacja radykalnie zmieniła się w drugiej odsłonie. Sygnał do walki dał Rafał Prądziński, który w 48 min. zdobył wyrównująca bramkę. Niespełna dwadzieścia minut później Bartosz Machut podwyższył na 2:1. Wynik spotkania na 3:1 dla Wdy ustalił w 78 min. Rafał Prądziński i w ten sposób zespół z Lipusza zdobył swoje pierwsze punkty w klasie okręgowej.

Powody do zadowolenia mieli również piłkarze Gwiazdy Karsin. Zespół Andrzeja Borowskiego przed własną publicznością podejmował Deltę Miłoradz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gwiazdy 2:1, a bramki dla zespołu z powiatu kościerskiego zdobywali – Kacper Brzoska i Aleksander Atanackovic.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Klasa okręgowa. Pierwsze zwycięstwo Wdy w tym sezonie. Kościerzyna | Koscierski.info Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z koscierski.info

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport