"Kaszubia przełamała fatalną passę" podaje koscierski.info

2022-05-10

Jak podaje portal internetowy koscierski.info pierwsze zwycięstwo w potyczkach zespołów rywalizujących w grupie mistrzowskiej IV ligi zanotowała Kaszubia Kościerzyna. Trzy punkty wywalczyła również V-ligowa Gwiazda Karsin. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.:"Zespół Tomasza Bąkowskiego przystępując do starcia z Gryfem Słupsk nie mógł się pochwalić zwycięstwem w rywalizacji drużyn grupy mistrzowskiej IV ligi. Mecz z Gryfem miał przełamać złą passę i tak się ostatecznie stało.

Biało-bordowi mecz przed własną publicznością rozpoczęli z wysokiego „C”. Już w 6 minucie prowadzenie gospodarzom dał Dominik Rycewicz. Niespełna dziesięć minut później Duma Kaszub prowadziła już 2:0, a stało się tak za sprawą celnego trafienia Roberta Zielińskiego. Mimo przewagi w polu i kilku dogodnych sytuacji, do przerwy nie padła już żadna bramka.

Po zmianie stron mecz nie stracił swojego tempa. Goście za wszelką cenę dążyli do zmiany niekorzystnego wyniku. Pierwszy krok w tym kierunku uczynili w 63 min., gdy bramkarza Kaszubii do kapitulacji zmusił Patryk Dąbrowski. Jednak odpowiedź miejscowych była natychmiastowa. Kilka minut po stracie gola na 3:1 podwyższył Łukasz Wróbel. Wynik spotkania na 4:1 ustalił w 84 min. zdobywca drugiej bramki, czyli Robert Zieliński.

W niedzielę, 15 maja Kaszubia zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu przeciwko rezerwom gdańskiej Lechii.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Kaszubia przełamała fatalną passę. Pełną pulę punktów zgarnęła też Gwiazda Karsin Kościerzyna | Koscierski.info Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z koscierski.info

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport