"UKS Bliza Władysławowo" podaje dziennikpucki.pl

2022-05-10

Jak podaje portal internetowy dziennikpucki.pl zawodnicy UKS Bliza Władysławowo z medalami wracają z Pucka oraz Solca Kujawskiego. Złoto wywalczyła m.in. Oliwia Walo. Adam Fikus dorzucił dwa srebra. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.:"Podopieczni trenera Lambertusa Lako Soli, po udanym występie na Mistrzostwach Gdańska, bardzo dobrze zaprezentowali się również i na swoim terenie. W turnieju Badminton Master Puck 2022 w kategorii do lat 9 Oliwia Walo zdobyła złoty medal a Marta Thurn srebrny.

– To najmłodsze, niespełna ośmioletnie zawodniczki UKS Bliza Władysławowo, które przygodę z badmintonem zaczęły jako przedszkolaki pod okiem Olgi Fikus. Obecnie trenują już ze starszymi, chociaż nie brakuje im dziecięcego entuzjazmu i żywiołowości – mówi trener Zbigniew Czajka.

Pozostały dorobek medalowy badmintonistów z Władysławowa również napawa dumą. Niezawodni bracia Filip Karbowniczek i Jakub Karbowniczek (U13) oraz Helena Koper (U15) wywalczyli złote medale w swoich kategoriach wiekowych.(...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie UKS Bliza Władysławowo. Najmłodsi w Pucku, starsi pojechali walczyć na Kujawy – Dziennik Pucki Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z dziennikpucki.pl

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport