"SMS zrewanżował się na Tytanach" podaje gwe24.pl

2022-04-04

Z informacji, którą podaje portal internetowy gwe24.pl najskuteczniejszym zawodnikiem na boisku w meczu SMS ZPRP II Płock z Tytanami Wejherowo był Przemysław Warmbier. Dla wejherowian może być to tylko nagroda pocieszenia, bo w tym najważniejszym rezultacie, to górą byli gospodarze z Płocka. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.:"(...) Wejherowianie już od pierwszych minut musieli gonić wynik spotkania. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie 3:0. Tytanom dopiero w 25. minucie udało się zbliżyć na różnicę jednego bramki (11:10), ale i tak ostatecznie pierwszą połowę przegrali 14:10.

Po zmianie stron nie było lepiej. Podopiecznym trenera Roberta Wicona ani razu nie udało się doprowadzić do remisu. Z Płocka wejherowianie wrócili na tarczy przegrywając 24:29. Tym samym płocczanie zrewanżowali się za porażkę z poprzedniej rundy. Wówczas Tytani wygrali u siebie 33:26. (...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie SMS zrewanżował się na Tytanach - gwe24.pl Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z gwe24.pl

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport