"Debiut zawodników KS Aqua Sport na zawodach w Chodzieży" podaje kościerski.info

2022-03-16

Z informacji, którą podaje portal internetowy kościerski.info zawodnicy Klubu Sportowego Aqua Sport mają za sobą udany debiut w I Rundzie Klubowego Pucharu Polski w Pływaniu w Płetwach, który odbywał się w Chodzieży. Zdobyli tam cztery medale. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.:"(...) Jak się okazało, zawodnicy kościerskiego klubu bardzo dobrze zaprezentowali podczas tej imprezy sportowej. Anna Szybalska rywalizująca w kategorii C (14-15 lat) wywalczyła dwa medale w kolorze srebrnym w konkurencji monopłetwa 200 sf oraz 400 sf. Jej starsza koleżanka Daria Freda zdobyła z kolei dwa brązowe krążki. Ta zawodniczka rywalizowała w kategorii B (16-17 lat), a medale wywalczyła w konkurencji kraulowej, czyli 100 bf oraz 200 bf. Bardzo dobrze zaprezentowała się także pozostała ósemka zawodników, o czym świadczy fakt, że wszyscy poprawili swoje dotychczasowe wyniki. (...)

Dodajmy, że w Chodzieży rywalizowali także młodzi zawodnicy UKS Wodniacy Garczyn. Dwa złote medale zdobyła Kaja Lellek w kategorii E (11 lat i mniej). Wspomniana zawodniczka zwyciężyła w monopłetwie na dystansach 100 sf oraz 200 sf. Natomiast pozostali zawodnicy (10) poprawili swoje życiowe wyniki, co z pewnością mogło satysfakcjonować trenera Damiana Narlocha. Najbliższe zawody, w których będą uczestniczyć pływacy z UKS Wodniacy Garczyn, to Mistrzostwa Polski w Pływaniu w Płetwach, które będą rozgrywane w dniach 7-8 maja w Gliwicach."

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Udany debiut zawodników KS Aqua Sport na zawodach w Chodzieży Kościerzyna | Koscierski.info Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z kościerski.info

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport