"Grand Prix Lipusza 2021/22 w tenisie stołowym" podaje kościerski.info

2022-03-13

Lipusz, powiat kościerski

Jak podaje portal internetowy kościerski.info zakończył się cykl turniejów Grand Prix Lipusza w tenisie stołowym. Ostatni turniej wyłonił zwycięzców trzech kategorii – szkół podstawowych, kobiet oraz mężczyzn. W swoim artykule portal pisze:

Cyt.: "(...) W ostatnim, ósmym turnieju w kategorii szkół podstawowych triumfował Mateusz Rekowski ze Szwedzkiego Ostrowa. Natomiast w klasyfikacji generalnej, najmłodszym młodym tenisistą okazał się Maksymilian Piekarski z Lipusza, który zgromadził 108 pkt. Drugie miejsce wywalczył Miłosz Muchowski (105 pkt.), a trzecie Michał Muchowski (101 pkt.).

W kategorii kobiet pierwsze miejsce w ostatnim turnieju zajęła Małgorzata Czapiewska z Lipusza. Z kolei klasyfikację końcową wygrała Irena Paszylk z Lipusza (116 pkt.). Na drugiej pozycji znalazła się Małgorzata Czapiewska z Lipusza (116 pkt.), natomiast ostatnie miejsce na podium wywalczyła Wiesława Laska ze Szklanej Huty (99 pkt.).

W kategorii mężczyzn, w której rywalizowało najwięcej tenisistów, w ostatnim turnieju zwyciężył Bogdan Rekowski z Konitopu. Ten sam zawodnik wygrał również klasyfikację generalną gromadząc na swoim koncie 120 pkt., czyli maksymalną liczbę punktów, którą można było wywalczyć w całym cyklu. Druga lokata przypadła Łukaszowi Piekarskiemu z Lipusza (110 pkt.). Na trzeciej pozycji uplasował się Marcin Żywicki z Lipusza (102 pkt.). (...)"

Cały artykuł możecie Państwo znaleźć na stronie Znamy zwycięzców Grand Prix Lipusza 2021/22 w tenisie stołowym Kościerzyna | Koscierski.info Zachęcamy do przeczytania.

Źródło: Cytowany artykuł pochodzi z kościerski.info

Zobacz więcej wiadomości na temat:   #aktualności   #sport